Elektrický ohradník proti vydrám - sada W-SEC 500 so stĺpikmi

303,00 €

Základné parametre:

Farby: opletová farba - oranžová

Balenie: kompletná sada

Veľkosť: sada obsahuje prvky umožňujúce výstavbu 500 m elektrického plotu proti vydrám

- +

Popis výrobku:

Kompletná sada elektrického ohradníka proti vydrám obsahuje prvky pre stavbu plotu dlhého 500 m a dlhšie. Vyššie uvedená sada spôsobuje, že ochrana jazier pred vydrami sa stáva mimoriadne účinnou a straty spôsobené aktivitou týchto škodcov sú pre Vás už minulosťou. Súbor je určený najmä chovateľom s rozsiahlymi rybníkmi.

Výkonný elektrizátor Chapron Sec 10 000 je zodpovedný za silný elektrický impulz. Prístroj je napájaný priamo z elektrickej siete 220 V a generuje impulz 4,5 - 5 J, v dôsledku čoho vydra, ktorá sa raz dotkne drôtu, bude držať ďalej od neho. Elektrizátor pracuje impulzným spôsobom, čo znamená, že generuje elektrické impulzy vo veľmi krátkych časových intervaloch. Odhaduje sa, že zariadenie môže napájať ohradník s dĺžkou viac ako 20 kilometrov.

Elektrický výplňový vankúš je vybavený 3 filtračnými valcami Filinox s celkovou dĺžkou 1500 metrov. Oplet ohradníka pozostáva z polyetylénových a tkaných drôtov z nehrdzavejúcej ocele (3 drôty, každá má 0,15 mm). Jasná farba má dodatočný odstrašujúci účinok na škodcov. Sada je navrhnutá tak, aby sa postavil plot s troma úrovňami. Malo by sa pamätať na to, že aby elektrický plot bol účinný proti vydrám, vzdialenosť medzi jednotlivými úrovňami by nemala presiahnuť 15 cm.

Uvedený pás bude upevnený na polypropylénových stĺpoch dlhých 105 cm, ktoré sú súčasťou súpravy 100 kusov. Napokon elektrický ohradník by mal mať stĺpiky rozmiestnené každých 5 metrov. Každý polypropylénový veniec má 11 montážnych konzol na pletenie alebo drôt. Stĺpiky pre majiteľa sú charakteristické veľmi vysokou pevnosťou a odolnosťou voči nízkym / vysokým teplotám a UV.

Elektrický plot oproti vydrám má tiež 10 klipových konektorov na pripojenie opletení. Okrem toho súprava je doplnená uzemňovacím kolíkom a chráničom zvodičov, ktorý chráni elektrikár počas búrky.

Zloženie súpravy môže byť na žiadosť zákazníka upravené.

Dátum doručenia Do týždňa

Žiadne hodnotenie. Pre hodnotenie sa prihláste.

Napíšte hodnotenie

Napíšte hodnotenie

Podobné produkty