Elektrický ohradník - kompletná sada na ochranu plodín a pasienkov SEC Advance 1000 s oceľovým káblom

243,00 €

Základné parametre:

Farby: ako na obrázku

Balenie: kompletný súbor bez stĺpikov

Veľkosť: v súprave je 1000 m oceľového kábla, možnosť rozšírenia až na 200 km

- +

Popis výrobku:

Univerzálny elektrický ohradník na ochranu plodín pred voľne žijúcimi zvieratami alebo na pastvu hovädzieho dobytka. Voľne žijúce zvieratá, ako napríklad diviak, jeleň alebo srna každý rok spôsobujú veľké straty na poľnohospodárskych plodinách. Preto je dôležité správne zabezpečiť kultivované polia proti týmto votrelcom. Súbor elektrického oplotenia, ktorý možno použiť aj na pasenie hovädzieho dobytka, je recept na tento problém.

Kľúčovým prvkom každého ohradníka je elektrizátor, ktorý je zodpovedný za napätie prúdiace plotu a aj za silu impulzu, ktoré budú mať vplyv na zvieratá. Predložená súprava obsahuje sieťový zdroj napätia CHAPRON 10000 napájaný zo siete 220 V. Zariadenie sa vyznačuje vysokým výkonom generovaného impulzu (5 J ) a vysokým napätím 13500 V. Tieto parametre zabezpečujú, že zdroj napätia je účinný na zvieratá, ktoré pri styku s plotom, nadobúdajú rešpekt a zapamätajú si chránené oblasti.

Ochrana plodín vyžaduje trvalý vodiaci prístroj, ktorý má vysokú odolnosť proti vyrývaniu. Ponúkaný balíček používa robustné oceľové lano, odolné proti vyrývaniu, ktoré má až 260 kg - čo je mnohonásobne viac ako váha bežného pozinkovaného drôtu. Do zostavy je pridaných tiež 100 kusov izolátorov na okrúhle drevo, ktoré boli vyrobené z plastu, zaručujú vysoké izolačné parametre.

Okrem toho, elektrický plot na ochranu plodín alebo dobytka je  vybavený  uzemňovačmi a hromozvodom, čo je ochrana zdroja napätia pred bleskom. K dispozícii je tiež varovná značka a inštalačné pokyny v slovenskom jazyku.
Dátum doručenia Do týždňa

Žiadne hodnotenie. Pre hodnotenie sa prihláste.

Napíšte hodnotenie

Napíšte hodnotenie

Podobné produkty