Sedlo Dorset

400,00 €

Precízne vyvážené anglické sedlo typu „close contact“, vhodné na jazdu aj skákanie. Vyrobené z prvotriednej priedušnej anilínovej kože, ktorá je v sedlárstve tým najlepším, čo môžete mať. Sedlo je postavené na laminátovej kostre s oceľovým pružením. Špeciálna, nárazy tlmiaca vnútorná výplň je kombináciou vlny, prírodného latexu a PU peny vyvinutej na tento účel.

- +

Precízne vyvážené anglické sedlo typu „close contact“, vhodné na jazdu aj skákanie. Vyrobené z prvotriednej priedušnej anilínovej kože, ktorá je v sedlárstve tým najlepším, čo môžete mať. Sedlo je postavené na laminátovej kostre s oceľovým pružením. Špeciálna, nárazy tlmiaca vnútorná výplň je kombináciou vlny, prírodného latexu a PU peny vyvinutej na tento účel. Posedlie a kolenné opierky sú vyrobené z trvanlivej teľacej kože anilínového typu. Bočné panely sú navrhnuté tak, aby bol
dosiahnutý maximálny kontakt sedla a konského chrbta a tým aj prenos informácie medzi jazdcom a koňom. Výber tých najlepších materiálov a precízna výroba sú zárukou, že s dobrým koňom sa vám z parkúru nebude chcieť odísť. V cene sedla sú aj strmeňové popruhy a nerezové strmene. Profesionálna kvalita za vynikajúcu cenu.

Farba: čierna

Šírka: medium

Veľkosť: 17,5“

Dátum doručenia Do týždňa

Žiadne hodnotenie. Pre hodnotenie sa prihláste.

Napíšte hodnotenie

Napíšte hodnotenie

Podobné produkty